Firma Martin Opekar

byla založena a zaregistrována v živnostenském rejstříku v roce 2000. Od malé firmy, která se zabývá prácemi ve výškách, výstavbou, rekonstrukcemi střech, se postupně rozvíjí firma, která má stále širší rozsah i pestrost zakázek. Tudíž přibývá i množství a struktura poskytovaných služeb a oborů.

O firmě

Cca po 5-ti letech střešních konstrukcí a jejich montáží přibývá i zednických oprav, o několik let později začínáme i s dřevostavbami, přičemž přišlo i několik zakázek na rekonstrukci zděných domů, posléze nízkoenergetické domy. A nakonec jsme v rámci poptávky a nabídek uspěli v několika výběrových řízení na stavbu srubových domků. V roce 2010 se mimo jiné můžeme pochlubit proniknutím do zahraničí jako subdodavatelská firma.

Po patnácti úspěšných letech na trhu se naše firma zabývá zděnými, montovanými, nízkoenergetickými domy, sruby, terénními úpravami, střechami i atypickými konstrukcemi a altány.

Nabízíme Vám tyto služby

stavební činnost, terénní úpravy a zemní práce, zednické, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, zateplování fasád, elektroinstalace, voda a topení, zakázkové truhlářství a mnohem víc...

Zajistíme pro Vás kompletní stavby

zděné a montované domy
dřevostavby (roubenky a sruby)
nízkoenergetické domy

Podrobnější informace o stavbách najdete v sekci STAVBY.

 

Copyright 2013 Martin Opekar. Všechna práva vyhrazena | webdesign: Bohdan Havrda